Wisła - nieruchomość komercyjna z domem, 2100 m2, 10 ha pola

Dodane: Środa, 18 Listopad, 2020  16:45
  • Kategoria: Inne nieruchomości / Sprzedaż
  • Powierzchnia:105000 m2
  • Cena: 2 900 000 zł

Opis oferty:

Oferowana nieruchomość składa się z gruntów i lasów o łącznej powierzchni ok. 10,50 ha, zakładu produkcyjnego o pow. 1790 m2, domu jednorodzinnego o pow. 295 m2 oraz dostępu do ujęcia naturalnej wody źródlanej o możliwościach eksploatacyjnych w ilości 14 tys. litrów na godzinę. Wszystkie składowe sprzedawanej nieruchomości zostały opisane poniżej.


Źródło naturalnej wody źródlanej
Ważną zaletą sprzedawanej nieruchomości jest własne ujęcie naturalnej wody źródlanej przebadanej i posiadającej atest jakości wystawiony przez PZH, dla wody dopuszczonej do stosowania w przemyśle spożywczym jako woda źródlana stosowana do przygotowywania napojów i pokarmów dla dzieci oraz wody stosowanej w przemyśle kosmetycznym (niski stopień mineralizacji i twardości). W stanie naturalnym może ona być wykorzystywana do nawilżania skóry lub też jako zabieg kończący oczyszczanie skóry. Woda ta może być również wykorzystywana do produkcji płynów kosmetycznych (toniki, zmywacze) oraz ekstraktów z dodatkiem roślin. Według atestu jakości, stosowanie wody o takich właściwościach (miękkiej i czystej) pozwala na uzyskanie bardzo korzystnych efektów kosmetycznych, tj. poprawę kondycji skóry poprzez jej właściwe nawilżenie i odświeżenie. Wydajność źródła według aktualnego pozwolenia wodnoprawnego (ważnego do 2022 roku) to 12,7 m3/h.

Zakład produkcyjny
Zakład produkcyjny jest obiektem czterokondygnacyjnym o nieregularnym kształcie związanym z ukośnie ukształtowanym terenem. Powierzchnia użytkowa: 1.790 m2. Kubatura: 11.050 m3. Przyległy teren jest całkowicie uzbrojony. Do budynku prowadzą drogi o powierzchni asfaltowej oraz tłuczniowej. W ostatnim czasie w obiekcie wykonywana była działalność produkcyjna, jednak lokalizacja w terenie oraz część obecnej infrastruktury stwarza idealne warunki na przekształcenie nieruchomości w obiekt o charakterze turystyczno-rekreacyjnym. Rozkład pomieszczeń: piwnice - pomieszczenia techniczne o pow. 140 m2 oraz hale po zbiornikach o pow. 220 m2. Parter – pomieszczenia zakładu o pow. 210 m2 oraz kotłownia o pow. 130 m2. I piętro – pomieszczenia zakładu o pow. 560 m2. II piętro – pomieszczenia magazynowe o pow. 530 m2. Opis techniczny budynku: fundamenty, ściany fundamentowe oraz stropy wykonane z betonu i żelbetonu. Ściany nośne i osłonowe wykonane z pełnej cegły. Posadzki wykonane częściowo z płytek ceramicznych, płytek terakotowych oraz betonu. Częściowa stolarka okienna PCV. Drzwi i bramy ze stali oraz drewna. Brak tynków zewnętrznych. Dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej, kryty blachą trapezową. Media: instalacja elektryczna 220/380 V, wentylacja mechaniczna, sieć wodno-kanalizacyjna, instalacja gazowa.

Dom jednorodzinny
Dom jednorodzinny zlokalizowany na dużej działce o pow. 9.370 m2. Umiejscowiony jest blisko zakładu produkcyjnego. Rok budowy: 1976 r. Powierzchnia zabudowy to 164 m2. Powierzchnia użytkowa domu: 295 m2, kubatura: 983 m3. Liczba kondygnacji: 2 + poddasze częściowo mieszkalne. Brak podpiwniczenia. Na parterze znajdują się 4 pokoje, kuchnia, wc, kotłownia i wiatrołap. Pierwsze piętro: kuchnia, pokój dzienny (z balkonem), 3 pokoje (z balkonem), łazienka oraz wc. Na poddaszu jest duży pokój z kominkiem oraz pomieszczenie strychowe. Okna drewniane, skrzynkowe. Drzwi drewniane. Technologia budowania: murowana tradycyjna. Ściany budowane z cegły oraz pustaków ceramicznych. Elewacja zewnętrzna- zwykły tynk płaski, częściowo deski. Dach drewniany, dwuspadowy pokryty blachą. Media: instalacja elektryczna, gazowa, woda z własnego źródła, osadnik ścieków, telefon. W budynku zainstalowane są dwa piece C.O. (gazowy oraz węglowy). Dojazd do domu drogą asfaltową oraz tłuczniową. Ogólny stan budynku można ocenić jako dobry.

Nieruchomości gruntowe i lasy
Cała sprzedawana nieruchomość składa się z 6 działek o łącznej powierzchni 10,50 ha, a ich podział kwalifikacyjny przedstawia się następująco:
tereny zabudowane – 0,54 ha
tereny rolne (łąki, pastwiska i grunty orne) – 2.14 ha
lasy i grunty leśne – 7,82 ha

Infrastruktura idealna dla Ośrodka Wczasowego, Spa itp.
Zapraszamy do kontaktu!

Cena do negocjacji.
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Wisła
HanaHouse.pl
Na Lento.pl od 12 lis 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków