Wynajem lokalu za darmo na 2 lata + 12 tys, dofinansowanie

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Piątek, 18 Maj, 2018  23:17
  • Dam pracę / Inne
  • Pełny etat
  • Inna
  • Pracodawca: Na Gosciejowie

Opis oferty pracy:

Cześć, mam ofertę dwuletniego darmowego użytkowania lokalu w Wiśle o powierzchni ok 80 m2 oraz 6 miesięczną pomoc pomostową w wysokosci 2000zł.

!!!Oferta w obecnej formie aktualna do 19.02-26.02!!!

Moja oferta skierowana jest głównie dla niepracujących do 30 r.ż., w tym studentów studiów niestacjonarnych, bo dla nich jest teraz aktywny program, ale jeśli masz więcej niż 30 lub pracujesz, przeczytaj proszę dalej, napiszę w nich o innych programach unijnych.

Oferuję darmowy najem lokalu, z możliwym mieszkaniem w nim(dzieli się on na dwie części), w zamian za jego remont z dofinansowania Śląskiego Inkubatora Przedsiębiorczości (http://inkubatorsl.pl/ogloszenie-o-rekrutacji-do-projektu). Jest to oddzielone drugie piętro domu, parter jest wynajmowany turystom, a na pierwszym piętrze mieszkają domownicy.
Kwota dofinansowania to ok 24 tys zł., w programie trzeba prowadzić własną firmę przez dwa lata, otrzymuje się dodatkowo, poza wsparciem merytorycznym pomoc pomostową przez 6 miesięcy w wysokosci 2000zł(lub więcej w zaleznosci od środków jakie zostaną).

Co najważniejsze!!! Wnioski można składać od 19 do 26 lutego!!! Czyli warto się decydować teraz.

Oferuję transport z okolic Katowic na miejsce w celu pokazania obiektu oraz pomoc w napisaniu wniosku, który jest bardzo prosty moim zdaniem. Liczy się spełnienie warunków konkursu oraz dobry pomysł poparty autentycznymi chęciami.
Komfort mieszkania będzie przypominało to w bloku, ponieważ obsługą obiektu, jego konserwacją zajmują się właściciele, na drugie piętro będzie osobne wejście, a w kotłowni grzeje automatyczny piec na pellet, więc koszty będą naprawdę przyjazne.
Dom mieści się pod wyciągiem Nowa Osada, zaraz za centrum przy ul. Gościejów 2.

Okolica jest piękna, bardzo wielu turystów, dziewiczy rynek dla wielu biznesów, bardzo dobra opcja dla pracujących zdalnie, zawsze w przypadku zastoju w biznesie można podreperować się wynajmem pokoi w lokalu vide jak u właścicieli, zawsze popyt przewyższa podaż w szczycie sezonu letniego i zimowego.

Wszystkim chętnym proponuję kontakt, ponieważ będą na pewno uruchamiane programy dla osób po 30 r.ż., jak np. ten zakończony jesienią 2017 ( https://www.fgsa.pl/pl/Page/Show/89,2,Dotacje-na-rozpoczecie-dzialalnosci-gospodarczej ), dla osób pracujących pozostają bezzwrotne pożyczki z funduszy.

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Napisz wiadomość

Odpowiedz na ofertę pracy

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Wisła
Mariusz
Na Lento.pl od 06 paź 2017
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie